Relius Glasweefsel Gepigmenteerd
Relius Glasweefsel Gepigmenteerd productinformatie
- Comfortabel in gebruik
- Duurzaam
- Naadloos te verwerken
- Perfect afwerkresultaat
Project Glasweefselbehang Gepigmenteerd is 50 meter lang x 1 meter breed.
Relius Glasweefselbehang bevat al 1 verflaag waardoor overschilderen met 1 laag muurverf vaak al voldoende is.
Toegepast als decoratieve versteviging en bescherming van muren voorzien van een ruitjespatroon.
Fijn: 130 gr. Structuur Fijn
Middel: 130 gr. Structuur Standaard
LET OP: Op de afbeelding is het Standaard Projectweefsel afgebeeld. Het ruitje van de 'Fijne Structuur' is de fijner van structuur.
LET OP: Op de rollen glasweefsel kunnen markeringen aanwezig zijn in de vorm van kleine gekleurde stippen of streepjes. Dit is om de rugzijde van het product aan te geven. Deze markeringen zijn de lijmzijde van het product en geven geen problemen met het overschilderen van het glasweefsel.
Extra informatie over Project Glasweefselbehang Gepigmenteerd
Verf betekent niet alleen kleur, verf betekent vooral ook bescherming. Wij leveren uitsluitend eersteklas verf, gemengd met de door de producent voorgeschreven kleurpasta’s voor een jarenlange bescherming.
Project Glasweefselbehang Gepigmenteerd bestellen bij Verfwinkel.nl
Project Glasweefselbehang Gepigmenteerd bestel je snel, voordelig en eenvoudig in onze webshop. Heb je een vraag over glasweefselbehang of een van onze andere producten? Mail je vraag naar klantenservice@verfwinkel.nl
Merk | Relius |
---|---|
Levertijd | Op voorraad |
Kwaliteit | Professioneel |
Volume | Rol |
Binnen of buiten | Binnen |
Ondergrond | Diverse ondergronden mits juist voorbehandeld |
Ruimte | Horeca, Zorginstellingen, Hal, Kantoor, Praktijk, Slaapkamer, Thuiswerkplek, Woonkamer |
Toepassing | Muren |
Overschilderbaar | 24 Uur |
Behang voorbehandeld | Ja |
heer van Iperen 22 februari Nvt was goed Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl
J Kiewiet 27 april Moest alsnog 2 x sauzen met kwaliteitssysteem. Geverifieerd — verzameld door Verfwinkel.nl

